Euronatura angazhohet në Liqenin e Shkodrës | Ballkani | DW | 08.06.2007
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Ballkani

Euronatura angazhohet në Liqenin e Shkodrës

Organizata Gjermane Mjedisore Euronatura, prej vitesh po kontribon në menaxhimin e potencialeve dhe resurseve natyrore që posedon Liqeni i Shkodrës

Rozafa Shkodër

Rozafa Shkodër

Mbrojtja e vlerave natyrore dhe e trashigimise kulturore, sherben si baza kryesore per zhvillimin e integruar te turizmit ne te dy anet e kufirit Shqiperi-Mali i Zi. Ruajtja e ketyre burimeve natyrore, siguron bazan per nje zhvillim te qendrueshem dhe ekologjik te kesaj teresie ujore, duke ofruar mundesi punesimi ne teresi rajonin verior te vendit.
 • Data 08.06.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/ArUV
 • Data 08.06.2007
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/ArUV
Reklamë