FOKUS | DW
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Frankreich Wahl zur EU-Kommissionspräsidentin | Ursula von der Leyen (Reuters/V. Kessler)

Koment: Zgjedhje e mirë në kohë të vështira

50 Jahre Mondlandung | Astronaut Edwin Aldrin geht auf der Mondoberfläche (NASA)

Para 50 vjetësh gara për hapësirën mbërriti në Hënë

Emmanuel Macron zu Besuch bei Aleksandar Vucic in Belgrad (picture-alliance/AP Photo/D. Vojinovic)

Macron: Nismë e re për dialog - Prishtina reagon

Matteo Salvini Innenminister Italien (dpa)

Salvini synon dëbimin e romëve dhe sintive ilegalë

Frankreich Wahl zur EU-Kommissionspräsidentin | Ursula von der Leyen (Reuters/V. Kessler)

Von der Leyen presidentja e re e Komisionit Evropian

Symbolfoto Bevölkerung Bevölkerungswachstum Deutschland (picture-alliance/dpa/Geisler-Fotopress)

Shtohet numri i të huajve në Gjermani

Zypern EU berät über Sanktionen gegen die Türkei (picture-alliance/AP Photo/Turkish Defence Ministry)

BE sanksione Turqisё pёr shkak tё grindjes pёr gazin

Shiko videon 26:06
Reklamë
Shiko videon 06:06

Video të tjera

Dilema në vend të huaj apo në Shqipëri - Për çiftin Dardha ajo ka marrë zgjidhje #letsfaceit

Dilema në vend të huaj apo në Shqipëri - Për çiftin Dardha ajo ka marrë zgjidhje #letsfaceit

Shpopullimi i fshatrave në Shqipëri - do të kemi së shpejti vetëm peizazhe të braktisur?#letsfaceit

Shpopullimi i fshatrave në Shqipëri - do të kemi së shpejti vetëm peizazhe të braktisur?#letsfaceit

Dridhjet e kancelares Angela Merkel - shkaqet dhe pasojat

Dridhjet e kancelares Angela Merkel - shkaqet dhe pasojat

Shpresa Agushi: Një jetë për gratë e pambrojtura të komunitetit rom

Shpresa Agushi: Një jetë për gratë e pambrojtura të komunitetit rom