Zhvillohen ndeshjet e çerkefinales në Ligën e Kampionëve | 1914 - Lufta e I Botërore | DW | 03.04.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

1914 - Lufta e I Botërore

Zhvillohen ndeshjet e çerkefinales në Ligën e Kampionëve

Fenerbahce befason Chelsean, Arsenal dhe Liverpool barazojnë

Dje janë zhvilluar dy ndeshjet e çerekfinales në kuadër të Ligës së Kampionëve në futboll. Fenerbahçe e Stambollit ishte përballë Chelsean të Londrës, ndeshja ka përfunduar me rezultat 2 me 1 në të mirë të ekipit turk ndërsa Arsenali i Londrës ka luajtur baraz me Liverpulin. Ndeshja ka përfunduar me rezultat 1 me 1.

 • Data 03.04.2008
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/DbJy
 • Data 03.04.2008
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/DbJy