″Siguri e rreptë″ në Kosovë | Ballkani | DW | 30.03.2007
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Ballkani

"Siguri e rreptë" në Kosovë

Autoritet e rendit në Kosovë, kanë shtuar masat e sigurisë në të gjithë territorin e Kosovës dhe këtë operacion e kanë koduar "siguria e rreptë".

Trupat e Nato-s

Trupat e Nato-s

Shtimi i masave të sigurisë është urdhëruar pas disa shpërthimeve që ndodhën gjatë javës në pjesën veriore të Mitrovicës. Autoritet ndërkombëtare, thonë se gjendja e sigurisë në Kosovë është e tendosur, ndërsa aktet e dhunës të shënuara në pjesën veriore të Mitrovicës i cilësojnë të dëmshme për procesin final të zgjidhjes së statusit.
 • Data 30.03.2007
 • Autor Bekim Shehu
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/ArX1
 • Data 30.03.2007
 • Autor Bekim Shehu
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/ArX1
Reklamë