Të paktën 9 të vrarë dhe 60 të plagosur nga një atentat në Izrael | Politika | DW | 17.04.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
  • Data 17.04.2006
  • Shtypni Shtypeni faqen
  • Permalink https://p.dw.com/p/AqqL