Dosier mbi zgjedhjet lokale në Kosovë - 15 nëntor 2009 | FOKUS | DW | 13.11.2009
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Dosier mbi zgjedhjet lokale në Kosovë - 15 nëntor 2009

DW.COM

Prishtina

Mitrovica

Audio dhe video për temën

 • Data 13.11.2009
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/KW33
 • Data 13.11.2009
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/KW33