Shansat për liberalizimin e vizave për shtetasit e Kosovës dhe hapjen e negociatave me Shqipërinë | FOKUS | DW | 08.06.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Shansat për liberalizimin e vizave për shtetasit e Kosovës dhe hapjen e negociatave me Shqipërinë

Shiko videon 12:46