Albin Kurti: Kosova dhe Shqipëria duhet të bashkohen | Ballina | DW | 07.12.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Albin Kurti: Kosova dhe Shqipëria duhet të bashkohen

Shiko videon 10:52