70-vjetori i ″Spiegel″-it dhe Kosova | Të gjitha përmbajtjet | DW | 03.01.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballkani

70-vjetori i "Spiegel"-it dhe Kosova

Revista e njohur gjermane "Der Spiegel" mbush 70 vjeç më 4 janar - një udhëtim në vite nëpër kryetitujt e kësaj gazete na tregon se në vitin 1999 Kosova ishte disa herë në fokus të ballinës së revistës. Por edhe rajoni.