Євро-2020: матч між Данією та Фінляндією переривали через непритомність гравця | Новини - актуальні повідомлення про події в світі | DW | 12.06.2021

Новини

Євро-2020: матч між Данією та Фінляндією переривали через непритомність гравця

Гру між збірними Данії та Фінляндії на Євро-2020 перервали після того, як знепритомнів данський гравець Крістіан Еріксен. У лікарні стан гравця стабілізувався. Матч згодом дограли.

Гравці збірної Данії оточили Крістіана Еріксена, якому надають допомогу лікарі

Матч між збірними Данії та Фінляндії на Чемпіонаті Європи з футболу у суботу, 12 червня, у Копенгагені було перервано після того, як раптово на полі знепритомнів данський півзахисник  Крістіан Еріксен. Медики на полі намагалися реанімувати 29-річного футболіста, йому робили непрямий масаж серця.

Гру перервали через "медичний нещасний випадок", повідомив Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Диктор на  стадіоні закликав глядачів залишатися на своїх місцях до подальшої інформації. Інцидент стався на 43-й хвилині гри без стороннього впливу на гравця. Через десять хвилин після того, як Еріксен знепритомнів, гравці збірної Фінляндії пішли з поля. Данські футболісти залишалися біля свого товариша. Ще за кілька хвилин медики винесли його з поля. Згодом в УЄФА повідомили, що стан Еріксена стабілізувався після доправлення до лікарні, він перебуває при тямі. Точної інформації про те, що саме сталося з гравцем, поки немає.

Згодом в УЄФА повідомили, що матч продовжать о 20:30 за середньоєвропейським часом.

Після відновлення матчу збірна Фінляндії змогла забити гол: на 60-ій хвилині відзначився Йоел Пог'янпало, та втримала перемогу: воротар фінської збірної Лукас Градецький зміг взяти пенальті. 1:0 на користь Фінляндії.

Нагадаємо, Євро-2020 розпочалося напередодні в Римі матчем збірних Італії та Туреччини, в якомі перемогли господарі з рахунком 3:0.

У першому матчі дня збірні Уельсу та Швейцарії зіграли в Баку внічию 1:1.