СпортЄвропа

Українські каноїстки виграли срібло на Олімпіаді

Марія Думанська
7 серпня 2021 р.

Каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова вибороли срібні медалі на Олімпійських іграх у Токіо. Золото отримали спортсменки з Китаю, а бронзу - канандські каноїстки.

Людмила Лузан і Анастасія Четверікова
Людмила Лузан і Анастасія ЧетверіковаФото: Philip Fong/AFP/Getty Images

Українські веслувальниці Людмила Лузан і Анастасія Четверікова у суботу, 7 серпня, виграли срібні медалі у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх у Токіо.

"У фінальному заїзді на дистанції 500 метрів наші дівчата у каное-двійці поступилися лише чемпіонкам світу, представницям Китаю Сюй Шисяо і Сунь Меня", - йдеться у повідомленні Національного олімпійського комітету України у соцмережі Facebook.

При цьому бронза дісталася канадським каноїсткам Лоуренс Вінсент-Лапойнт і Кеті Вінсент.

Раніше Людмила Лузан на Олімпіаді в Токіо вже здобула бронзову медаль за веслування на каное-одиночці на 200 метрів. Ця дисципліна дебютувала на цьогорічних Олімпійських іграх.

Як повідомлялося, раніше, 5 серпня, також срібну медаль на Олімпіаді в Токіо завоювала українська каратистка Анжеліка Терлюга . Вона стала першою українкою в історії, яка виграла поєдинок на олімпійському турнірі в цьому виді спорту у ваговій категорії до 55 кілограмів.

Від Атланти до Ріо: головні досягнення і провали України на Олімпіадах (05.08.2021)