Werder Bremen zhgënjen me rezultatin 0:0 | 1914 - Lufta e I Botërore | DW | 17.09.2008
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

1914 - Lufta e I Botërore

Werder Bremen zhgënjen me rezultatin 0:0

Përsëri fillim jo i mirë për Werder Bremen në Champions League

default

Peruviani Claudio Pizarro lojtar i ekipit Werder Bremen

Ekipi gjerman Werder Bremen arriti vetëm një rezultat zhgënjyes 0:0 me ekipin qipriot Anorthosios Famagusta në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Një suprizë e madhe ishte në ndeshjet e tjera të Ligës së Kampionëve ekipi CFR Cluj nga Rumania i cili mundi 2:1 Romën. Në ndeshjet e vlefshme për kupën UEFA Schalke 04 dhe Hertha BSC siguruan pozicione të mira për arritjen e fazës së ndeshjeve në grupe. Schalke fitoi 4:1 me APOEL Nikosia, ndërsa Hertha fitoi në fushën e saj kundër klubit irlandez St.Patrick's Athletic me rezultatin 2:0.
 • Data 17.09.2008
 • Autor DW
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/FJgV
 • Data 17.09.2008
 • Autor DW
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink https://p.dw.com/p/FJgV