FOKUS | DW
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
MSC München Angela Merkel (Imago/photothek/F. Gärtner)

Koment: Momenti i guximshëm i Merkelit në Mynih

Munich Security Conference in Munich Mike Pence
(Reuters/M. Dalder)

Merkel dhe Mike Pence - dy botë përplasen

55. Münchner Sicherheitskonferenz: Aleksandar Vucic, Johannes Hahn, Hashim Thaçi, Wolfgang Ischinger. (DW/B. Cani)

Thaçi dhe Vuçiq - dueli që përfundoi me duartrokitje

Albanien Protesten der Opposition in Tirana (DW/A. Ruci)

Tiranë: Akte dhune dhe zjarr pemëve në protestën e opozitës

Zoran Zaev, Premierminister Nord-mazedonien (DW/B. Cani)

Zoran Zaev: Nuk ka ndryshim kufijsh të Maqedonisë së Veriut

Rumänien Anti Korruptions Staatsanwältin Laura Codruta Kovesi (Getty Images/AFP/A. Catu)

Rumani: Hetime të stisura për prokuroren Kövesi

Shiko videon 04:12
Now live
04:12 minuta
Reklamë
Shiko videon 09:21
Now live
09:21 minuta

Video të tjera

Presidenti Thaçi: Taksa temë diskutimi me disa vende, duhet të hiqet perceptimi se Kosova pengon dialogun...

Deutsche Welle-RTK -Konferenca e Sigurisë në Mynih

Garat ilegale me makina në qendra qytetesh - policia gjermane kundërpërgjigjet

Europa në fokus:Me gomone nëpër Detin e Veriut, gara ilegale me makina në qyteter gjermane, alpet zvicerane rrëshqasin