Dhuna seksuale në rajonet e krizave | FOKUS | DW | 24.04.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Reklamë

FOKUS

Dhuna seksuale në rajonet e krizave

Këshilli i Sigurimit të Kombeve të Bashkuara pranoi të martën (23.04) një rezolutë kundër dhunës seksuale në konflikte.

  

DW.COM

Audio dhe video për temën