Dashuria me rreziqe Serbi - Rusi | Të gjitha përmbajtjet | DW | 20.11.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Dashuria me rreziqe Serbi - Rusi

Pas vizitës së Putinit në Beograd bashkëpunimi është intensifikuar ushtarak midis dy aleatëve tradicionalë. Berlini duket se është i shqetësuar nga politika e luhatur serbe mes Moskës dhe BE-së.