Europa Sot | Të gjitha përmbajtjet | DW | 09.01.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Europa Sot

Europa Sot, edicioni i përjavshëm televiziv i DW, transmetohet çdo të enjte në orën 20:00 në News 24 dhe në orën 22:30 në RTK.

Shiko videon 00:42
Now live
00:42 minuta