Elbasan: Familja karateiste | Ballina | DW | 05.03.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Ballina

Elbasan: Familja karateiste

Familja Backa nga Elbasani nuk është një familje e zakonshme. Çifti dhe katër fëmijët janë që të gjithë të dashuruar me karatenë.

Shiko videon 05:43