Analisti Naim Rashiti mbi dialogun Kosovë-Serbi dhe angazhimin ndërkombëtar | FOKUS | DW | 19.09.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

FOKUS

Analisti Naim Rashiti mbi dialogun Kosovë-Serbi dhe angazhimin ndërkombëtar

Muajt e fundit ka një angazhim të shtuar të bashkësisë ndërkombëtare rreth dialogut Kosovë- Serbi, por pavarësisht kësaj dialogu ka ngecur, sepse Kosova dhe Serbia nuk heqin dorë nga qëndrimet e tyre të kundërta.

Shiko videon 19:46