«Барселона» виграла Лігу чемпіонів. На черзі двобій з «Шахтарем»

28 травня 2009 р.

Володарем кубка Ліги Чемпіонів стала іспанська «Барселона», обігравши англійську команду "Манчестер Юнайтед".

Іспанці здобули перемогу з рахунком 2:0, вигравши у минулорічних переможців Ліги чемпіонів. Оглядачі назвали гру, що відбулася на стадіоні «Олімпіко» в італійській столиці, «епохальною».

На десятій хвилині гри перша атака «Барселони» завершилася успіхом. Гол забив Самюель Ето’О. У другому таймі, на 70-й хвилині Ліонелю Мессі вдалося подвоїти рахунок, забивши м’яч головою.

У середу італійські правоохоронці посилили заходи безпеки, аби уникнути кривавих сутичок між численними футбольними фанами, які з’їхалися до Рима. Утім, деяких ексцесів все ж таки уникнути не вдалося.

Вуличні святкування в Іспанії

Після перемоги Барселони, тисячі іспанців, вийшли на вулиці своїх міст, аби відсвяткувати цю подію. Найгучніше святкували в Барселоні. За даними правоохоронців, лише в цьому місті на вулиці вийшли, щоб відзначити перемогу своєї команди, близько 80 тисяч футбольних уболівальників. Барселонській поліції навіть довелося арештувати понад 40 найактивніших учасників вуличних акцій.

На черзі Суперкубок УЄФА

Каталонці перемогли у Лізі Чемпіонів. Тепер черга за суперкубком УЄФА. 28 серпня у Монако «Барселона» змагатиметься за цей трофей з володарем кубка УЄФА - денецьким «Шахтарем».