Німеччина повертається з мундіалю з бронзою

11 липня 2010 р.

Німеччина стала бронзовою призеркою на Чемпіонаті світу з футболу у ПАР. В останні хвилини матчу німці буквально вихопили перемогу у збірної Уругваю. 3:2 – трудова перемога підопічних Йоахіма Лева.

Німецька збірнаФото: AP

40 тисяч глядачів на стадіоні "Нельсон Мандела бей" у Порт-Елізабеті з перших хвилин зустрічі спостерігали за яскравою драмою, яких цьогорічний ЧС з футболу народив вже не так і багато. Перший м'яч забив вже на четвертій хвилині гри німецький форвард Какау. Але після свистка арбітра, гол скасували. Натомість вже через 15 хвилин Німеччина повернула його собі.

Flash-Galerie Fußball WM 2010 Südafrika Spiel um Platz 3 Deutschland Uruguay
Під час гриФото: AP

Далекий удар Швайнштайгера й вдале перехоплення Томаса Мюллера. Уругвайці відігралися досить швидко. Луїс Суарес віддав пас Едісону Кавані, який також не промахнувся. Після перерви південноамериканські футболісти рушили вперед. Гарний удар удався Дієго Форлану. Але німецька збірна кинулася відіграватися. Рівність відновилася через п'ять хвилин. З подання Джерома Боатенга Марсель Янсен головою переправив м'яч в сітку воріт.

Восьминіг-провісник Пауль реабілітований

Наприкінці ж матчу, на 82-ій хвилині, ініціатива перейшла до підопічних Йоахіма Лева, а кульмінацією гри стала третя хвилина доданого часу. Уругвайці отримали право на штрафний. До м'яча підійшов Дієго Форлан. Від додаткового часу збірну Німеччини врятувала щаблина, і відразу пролунав фінальний свисток. Як і пророкувала справжня німецька зірка ЧС-2010 - восьминіг Пауль з Обергаузена, Німеччина виграла і завоювала бронзу мундіаля. Для німецьких фанів це слабка, але вряди-годи компенсація після поразки від Іспанців.

Paul das Orakel wählt immer den rechten Behälter Deutschland Uruguay
Оракул Пауль мав таки раціюФото: AP

"Це була фантастична гра! І в цілому, відмінний чемпіонат! Жодних проблем, відмінний стадіон і доброзичливі люди", - розповідали журналістам німецькі вболівальники. Незважаючи на образливу поразку від іспанців в півфіналі, фанати задоволені. Адже зазвичай той, хто завоює срібло, повертається додому з відчуттям поразки. А молоду німецьку збірну зустрічатимуть на батьківщині як переможців.