1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW

Зошто тоалетните школки во Германија имаат рамнина?

15 март 2024

Во Германија тоалетните школки се прилично чудни - со рамен дел на дното. Зошто е тоа така?

https://p.dw.com/p/4dadO