1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
ПанорамаГлобално

Како нѐ лажат производителите на храна?

Ха Тан Ле Нгујен
15 декември 2023

Ист производ - послаб квалитет. Прехранбената индустрија се обидува да нѐ измами за да оствари профит. Погледнете како.

https://p.dw.com/p/4aDGl