Паралімпіада: Максим Крипак здобув третє ″золото″ в Токіо | Новини - актуальні повідомлення про події в світі | DW | 01.09.2021

Скористайтесь ексклюзивною можливістю ознайомитися з бета-версією нової DW. Своєю думкою Ви можете нам допомогти зробити нову DW ще кращою.

Паралімпіада: Максим Крипак здобув третє "золото" в Токіо

Український паралімпійський плавець Максим Крипак виявився найкращим на 400-метрівці вільним стилем.

Український плавець Максим Крипак

Максим Крипак виборов уже третю нагороду

Український плавець Максим Крипак здобув третю золоту медаль Паралімпійських ігор-2020, перемігши в середу, 1 вересня, під час запливу на дистанції 400 метрів вільним стилем у класі SB10. Про це повідомила пресслужба Паралімпійських ігор у соцмережі Twitter.

Ще одна представниця української збірної - плавчиня Ярина Матло змогла вибороти бронзову медаль у запливі на 100 метрів брасом, повідомляє пресслужба змагань.

Тепер в активі української команди загалом 74 здобуті нагороди, з яких 16 золотих, 35 срібних і 23 бронзових. Українські паралімпійці посідають у командному заліку за загальною кількістю нагород шосте місце.

Паралімпійські ігри: людина-ракета на інвалідному візку (30.08.2021)

Рецепт успіху українських паралімпійців (19.03.2018)