Золотий требл: київське "Динамо" виграло Кубок України

Валерій Сааков
13 травня 2021 р.

"Динамо" обіграло "Зорю" з мінімальним рахунком в овертаймі й завоювало Кубок України. Цього сезону київський футбольний клуб виграв всі можливі трофеї українського футболу.

Київське "Динамо" оформило золотий требл вдруге в своїй історії. Архівне фото
Київське "Динамо" оформило золотий требл вдруге в своїй історії. Архівне фотоФото: Olivier Matthys/AP/picture alliance

Київське "Динамо" виграло Кубок України з футболу сезону 2020/2021 років. У фінальному матчі, який відбувся в четвер, 13 травня, в Тернополі, "Динамо" в додатковий час перемогло луганську "Зорю" з рахунком 1:0.

Основний ігровий час команди завершили без забитих голів, тому доля матчу вирішилася в овертаймі - на 98-й хвилині гри переможний гол забив півзахисник "Динамо" Віктор Циганков.

Як повідомляє офіційний сайт "Динамо", завдяки цій перемозі підопічні Мірчі Луческу виграли усі трофеї українського футболу в сезоні 2020/2021 років. Таким чином вдруге в своїй історії київський клуб оформив так званий золотий требл або золотий хет-трик - виграв Суперкубок, чемпіонат і Кубок України в одному сезоні.

Сезон 2020/2021 розпочався з перемоги в Суперкубку України над донецьким "Шахтарем" з рахунком 3:1. Потім динамівці захопили лідерство в національному чемпіонаті і не віддали його до завершення турніру.

До сьогоднішнього дня єдиним подібним випадком був сезон 2006/2007 років. Тоді в матчі за Суперкубок та у фіналі Кубку України динамівці обіграли "Шахтар", а також впевнено виграли чемпіонат.