Плавчиня Стеценко принесла Україні третє золото на Паралімпіаді | Новини - актуальні повідомлення про події в світі | DW | 27.08.2021

Познайомтесь з новою DW

Скористайтесь ексклюзивною можливістю ознайомитися з бета-версією нової DW. Своєю думкою Ви можете нам допомогти зробити нову DW ще кращою.

Новини

Плавчиня Стеценко принесла Україні третє золото на Паралімпіаді

Плавчиня Анна Стеценко виборола золоту медаль на Паралімпійських іграх у Токіо. Це вже третє золото в скарбничці української збірної.

Плавчиня Анна Стеценко завоювала золото на Паралімпійських іграх у Токіо

На Паралімпійських іграх у Токіо українська спортсменка Анна Стеценко здобула золоту медаль з плавання вільним стилем на 400 метрів.

Українка показала найкращий час, обійшовши італійську спортсменку Карлотту Джиллі та австралійку Катю Дедекінд, які завоювали срібну та бронзову медалі відповідно, передає агенція "Інтерфакс-Україна".

Крім запливу вільним стилем на 400 метрів, на Паралімпіаді в Токіо Стеценко також боротиметься за медалі у змаганнях із плавання вільним стилем на 50 метрів, плавання на спині на 100 метрів і комплексному змаганні на 200 метрів.

Раніше цього ж дня українка Мар'яна Шевчук виграла на Паралімпіаді золото з паверліфтингу серед жінок вагою до 55 кілограмів.

Паралімпійські ігри у Токіо відбуваються з 24 серпня до 9 вересня. Українські спортсмени завоювали на них вже три золоті, 12 срібних і шість бронзових медалей. У загальному медальному заліку українська збірна посідає дев'яте місце.

Рецепт успіху українських паралімпійців (19.03.2018)