1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
Автомобили и мобилностСоединети Американски Држави

Барк Ер: Првата авиокомпанија за кучиња

Кевин Чирзе
3 мај 2024

Барк Ер е првата авиокомпанија во светот за која во прв план се потребите на кучињата. Но, цените на билетите се прилично „солени“.

https://p.dw.com/p/4fTfg