Што прават познатите фудбалери во самоизолација? | Панорама | DW | 17.03.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Панорама

Што прават познатите фудбалери во самоизолација?

Пандемијата на коронавирусот го погаѓа и спортот. Како познатите фудбалери го поминуваат времето во самоизолација?