Подготовки за Олимпијадата | Теми | DW | 21.11.2005
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми

Подготовки за Олимпијадата

Како МОК се подготвува за претстојната Олимпијадата во Торино? На оваа тема, во прегледот на македонскиот спорт, разговор со Зоран Гапиќ.

default