Новиот изглед на Бундеслигата | Сите содржини | DW | 31.07.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Новиот изглед на Бундеслигата

По некој класичен, некои шарени, а има и такви кои потсетуваат на минатите успеси: 18 нови дресови во Бундеслигата. Херта и Франкфурт ги имаат најскапите-84,95 евра, а во Падербон ќе го најдете најевтиниот - 54,95 евра.

Прочитај го и ова