Буш со признание дека е направена погрешна проценка за оружјето на Ирак | Теми на денот | DW | 09.02.2004
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми на денот

Буш со признание дека е направена погрешна проценка за оружјето на Ирак

Реклама