Бркајќи Покемон се заби во полициско возило | Панорама | DW | 20.07.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Панорама

Бркајќи Покемон се заби во полициско возило

Возач во Балтимор, САД се заби со автомобилот во полициско возило откако се занел во бркање Покемони на телефонот

Гледај видео 01:03
Now live
01:03 минути

Извинете, бркав Покемон!

Аудио и видео прилози на оваа тема

Реклама