Збірна Франції першою вийшла у 1/8 фіналу "Євро-2016"

Дмитро Прокопчук16 червня 2016 р.

Збірна Франції першою вийшла у 1/8 фіналу "Євро-2016". У матчі проти збірної Албанії французи забили два голи наприкінці матчу та в додатковий час.

Радощі французів після першого голу у ворота албанців
Радощі французів після першого голу у ворота албанцівФото: Getty Images/A. Livesey

Після другої перемоги на чемпіонаті Європи з футболу - цього разу над албанцями (2:0) - збірна Франції у чудовому настрої. Антуан Грізман забив перший гол аж на 90-ій хвилині матчу. Герой вечора, Дімітрі Паєт, який забив другий гол у ворота Албанії на шостій хвилині додаткового часу, говорить не без самовпевненості: "Сьогодні я знову зробив свій внесок". Однак також додав, що "командний дух був дуже важливим".

У матчі-відкритті чемпіонату, гру проти збірної Румунії, Пає забив вирішальний гол у ворота суперника, довівши рахунок до 2:1. В обох іграх Пає назвали гравцем матчу.

Таким чином, після двох перемог у групі А Франція стала першою командою, яка виходить у 1/8 фіналу "Євро-2016".

Албанський гравець Джованні де Біасі, попри два програші своєї команди, сподівається на вихід у 1/8 фіналу: "Я вірю, що ми можемо перемогти Румунію. Здобути таким чином три очки, щоб пройти далі".