17-й тур Бундесліги в картинках | Інформація та корисні поради туристам у Німеччині | DW | 19.12.2011

Вікно в Німеччину

17-й тур Бундесліги в картинках

17-тур Бундесліги, останній перед зимовою перервою, завершився феєрверком для "Баварії" та приніс гарний настрій уболівальникам "Борусії"(Дортмунд) та "Шальке". Окрім красивих голів, не бракувало й суперечливих моментів.

Баварія стає осіннім чемпіоном Бундесліги

"Баварія" стає "осіннім чемпіоном" Бундесліги

У матчі "Баварії" проти "Кельна" у Мюнхені, який завершився з рахунком 3:0, довгий час схоже було на те, що кельнцям вдасться здобути перемогу шостий раз поспіль. Утім, Гомес вчасно перехопив невдалий пас, забивши на 48-й хвилині. Алаба на 63-й та Крос на 88-й хвилині завершили справу. І це попри те, що баварці більшу частину гри перебували на полі вдесятьох. Через тривале непорозуміння з кельнським гравцем Серено Рібері спочатку показали жовту, а кількома секундами пізніше і червону картку. Тож на 33-й хвилині француз залишив поле.

Дортмундці прощаються переконливою перемогою

З рахунком 4:1(2:1) "Борусія" (Дортмунд) перемагає проти "Фрайбурга". Суперники звинувачують у власній поразці, зокрема, арбітра Ґюнтера Перла. Коли рахунок саме зрівнявся (1:1), той, не послухавши свого асистента, вирішив, що положення поза грою не було. Таким чином Ґюндоган (ліворуч) забив на 44-й хвилині у то час, як весь захист "Фрайбурга" вже розслабився.

Фрайбург - Борусія (Дортмунд)

Якщо хочете дізнатися і побачити результати інших матчів 17-го туру Бундесліги, натискайте на стрілки