1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW

#dw_BalkanBooster: Креативноста се исплати

Нусрах Хаџиќ | Денис Тахири
9 септември 2021

Амна Бегиќ е девојка од Хаџиќи, која со помош на својата креативност успеала да почувствува здив на финансиска независност. Погледнете ја нејзината приказна. #dw_BalkanBooster

https://p.dw.com/p/407DU
Прескокни го блокот Поврзани теми
Прескокни го блокот Тема на денот

Тема на денот

Северна Македонија Протест

Кога градот престанува да биде Град

Прескокни го блокот Повеќе теми
Врати се на почетната страница