Реформите во судството мора да продолжат | Северна Македонија | DW | 22.05.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Северна Македонија

Реформите во судството мора да продолжат

Македонскиот претседател Бранко Црвенковски денеска во Охрид се сретна со судиите на Уставниот суд.Главна тема на средбата,реформите во судството.

default

Реклама