Новите лица во Бундеслигата | Сите содржини | DW | 26.08.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Новите лица во Бундеслигата

Многу нови талентирани фудбалери ги засилија клубовите во Бундеслигата за сезоната 2016/17. Ви ги претставуваме најголемите засилувања, од кои повеќето се млади таленти.

Прочитај го и ова