1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW

Интернет

Тема

Интернет е мрежа низ која се пренесуваат различни информации и услуги по електронски пат.

Прескокни го блокот Рубрики

Рубрики

Прикажи повеќе