Qyteti kroat Vinkovc dhe dashuria e banorëve për teatrin... | Të gjitha përmbajtjet | DW | 28.09.2017
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Ballina

Qyteti kroat Vinkovc dhe dashuria e banorëve për teatrin...

Shiko videon 01:12
 • Data 28.09.2017
 • Kohëzgjatja 01:12 min.
 • Fjalët kyç BalkanBooster
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/2krq0