Pas kuintave... | Të gjitha përmbajtjet | DW | 29.03.2013
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Ballina

Pas kuintave...

... në DW punohet 24 orë dhe shumë punonjës janë në shërbim për të përgatitur lajmet, analizat, reportazhet, intervistat e dokumentarët për radio, televizion dhe internet.

 • Data 29.03.2013
 • Numri i fotografive 11
 • Autor Klaus Dahman
 • Fjalët kyç Deutsche Welle, DW
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/185Fz