Oraret e transmetimit | Programi | DW | 02.03.2013
 1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Programi

Oraret e transmetimit

"Europa në Fokus" mund ta ndiqni: Në Kosovë në RTK çdo të enjte ora 22:30; në Shqipëri në News 24 çdo të enjte ora 20:00; në Maqedoni në MTV 2 çdo të premte ora 21:00.

Të nderuar miq të Deutsche Welle-s dhe "Europa në Fokus",

Emisioni televiziv "Europa në Fokus" transmetohet nga partnerët tanë në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni.

Në Kosovë ai transmetohet nga Radio Televizioni i Kosovës (RTK) çdo të enjte në orën 22:30.

Në Shqipëri "Europa në Fokus" mund ta ndiqni çdo të enjte në orën 20:00 në News 24 dhe të ritransmetuar të premteve në orën 14:00 si dhe të shtunave në orën 15:00, po në News 24.

Në Maqedoni revistën tonë televizive mund ta ndiqni çdo të premte në orën 21:00 në MTV 2.

Shikim të këndshëm!

 • Data 02.03.2013
 • Autor dw shqip
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/17pIa
 • Data 02.03.2013
 • Autor dw shqip
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/17pIa