1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Hapat

Hapat 04.08

Qytetarët e Luginës së Preshevës rreth qeverisë së re serbe Intervistë me Schwarz-Schilling

Qytetarët e Luginës së Preshevës rreth qeverisë së re serbe
Intervistë me Schwarz-Schilling

Audio dhe video për temën

 • Data 04.08.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/Eq9Y
 • Data 04.08.2008
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/Eq9Y