1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Donald Trump (Reuters/A.P. Bernstein)

Një vit presidenti Trump - Koha për një ballafaqim parimor

SPD-Parteitag in Berlin | Martin Schulz, Vorsitzender (picture-alliance/dpa/M. Kappeler)

Koment: A duan socialdemokratët të qeverisin?

Israelische Flagge (picture-alliance/Bildagentur-online/Schöning)

"Flamuri i Izraelit ka një tjetër domethënie në Gjermani"

Ungarn | Anti-Soros Plakate (AFP/Getty Images)

"Stop Soros" - Një ligj i ri kundër NGO-ve në Hungari

Marko Jaksic (J. Đukić-Pejić)

Jakshiq: „Vuçiqi ka instaluar një sistem mafioz“

Deutschland Justiz Schwurgerichtssaal im Landgericht Karlsruhe (picture-alliance/dpa/U. Deck)

Kosovë: Gjykata Speciale - Puna është marrë seriozisht

Gebäude der EU-Kommission in Brüssel! (picture alliance / Arco Images GmbH)

Shqipëri: Negociatat me BE, reforma në drejtësi dhe opozita

Shiko videon 26:21
Shiko videon 02:59
Shiko videon 03:53

Video të tjera

Italianët zbulojnë Shqipërinë...cilat janë arsyet...

Europa në fokus: Kësaj jave protestat "metoo" në Suedi, grindja kufitare mes Kroacisë e Sllovenisë, reportazhe interesante

550 vjetori i vdekjes së Skënderbeut - Historiani vjenez mbi strategun më të madh luftarak kundër turqve në shek. XV

Mitrovicë - pak pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit