1. Inhalt
 2. Navigation
 3. Weitere Inhalte
 4. Metanavigation
 5. Suche
 6. Choose from 30 Languages

Evropa

Europa Sot

TV-Magazins Europa Sot

TV-Magazin Europa Sot

Europa Sot

Audio dhe video për temën

 • Data 26.11.2012
 • Autor Ahmeti
 • Fjalët kyç Europa Sot
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/16LWs
 • Data 26.11.2012
 • Autor Ahmeti
 • Fjalët kyç Europa Sot
 • Shpërndajeni Dërgo Facebook google+
 • Shtypni Shtypeni faqen
 • Permalink http://p.dw.com/p/16LWs