"Шахтар" не пройшов до фіналу Ліги Європи

Стас Соколов6 травня 2016 р.

Іспанська "Севілья" обіграла український "Шахтар" з рахунком 3:1 і втретє поспіль вийшла до фіналу Ліги Європи.

Матч "Севілья" - "Шахтар"
Матч "Севілья" - "Шахтар"Фото: Getty Images/AFP/G. Savilov

У матчі-відповіді "Севілья" - "Шахтар" у півфіналі Ліги Європи УЄФА донецький футбольний клуб у четвер, 5 травня, програв із рахунком 3:1. Матч відбувся на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" у Севільї.

Рахунок відкрили іспанці на дев'ятій хвилині матчу: Гамейро забив гол у ворота Андрія П'ятова. На 44-й хвилині "Шахтар" завдяки Едуардо зрівняв рахунок. Втім, нічийний рахунок тримався недовго. Гамейро приніс "Севільї" і другий гол на 47-й хвилині, третій м'яч за іспанців забив на 59-й хвилині Маріано Феррейра.

Перший гол: Гамейро обходить Малишева (п) і П'ятова (л) з "Шахтаря"
Перший гол: Гамейро обходить Малишева (п) і П'ятова (л) з "Шахтаря"Фото: Getty Images/D. Ramos

Гра завершилася з рахунком 3:1 і 5:3 за підсумками двох зустрічей на користь "Севільї", іспанцям втретє поспіль вдалося вийти до фіналу Ліги Європи.