Визначився перший чвертьфіналіст ЧС-2014

Наталя Неділько28 червня 2014 р.

Збірна господарів чемпіонату світу з футболу виграла в команди Чилі в серії пенальті першого матчу плей-офф. Таким чином визначився перший чвертьфіналіст світової футбольної першості.

Бразильський голкіпер у серії післяматчевих пенальті парирував два удари
Бразильський голкіпер у серії післяматчевих пенальті парирував два удариФото: Reuters

У бразильському місті Белу-Оризонті у суботу, 28 червня, господарі турніру і збірна Чилі відкрили плей-офф чемпіонату світу з футболу-2014. Основний час команди закінчили з нічийним рахунком 1:1, утім, у серії пенальті бразильці обіграли чилійців - 3:2.

Перший гол на 18-й хвилині забив бразильський захисник Давід Луїс. На 32-ій хвилині гол у ворота Бразилії забив чилійський нападник Алексис Санчес, зрівнявши рахунок. Команди Бразилії та Чилі зустрічалися на 1/8 фіналу чемпіонату світу і в 2010 році, тоді бразильська збірна виграла з рахунком 3:0.

Бразилія стала першою командою, котра вийшла у чвертьфінал світової футбольної першості-2014. У наступній грі чемпіонату бразильська збірна зустрінеться з переможцем матчу Колумбія-Уругвай, котрий проходить у ніч на неділю, 29 червня.