Суспільство

Українські синхроністки завоювали бронзу Олімпіади

Олена Губар
7 серпня 2021 р.

Збірна України з артистичного плавання посіла третє місце у командних змаганнях на Олімпіаді в Токіо.

Українські синхроністки з бронзовими нагородами Олімпіади
Українські синхроністки з бронзовими нагородами ОлімпіадиФото: Dmitri Lovetsky/AP/picture alliance

Збірна України з артистичного плавання в суботу, 7 серпня, завоювала бронзову медаль у командних змаганнях на Олімпіаді-2020 в Токіо. Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Марта Федіна, Аліна Шинкаренко та Єлизавета Яхно зуміли посісти третє місце за сумою двох виступів у технічній та довільній програмах. Переможцями стали представниці Олімпійського комітету Росії, другі - китаянки.

Як зазначив у повідомленні в соцмережі Twietter Національний олімпійський комітет України (НОК), це - перша медаль у групі в історії українського артистичного плавання, і друга - в Токіо. Бронзовими призерками у артистичному плаванні на цій Олімпіаді став дует Марти Федіної та Анастасії Савчук.

Українські синхроністки під час виступу
Українські синхроністки під час виступуФото: Stefan Wermuth/REUTERS

Раніше цього ж дня українські веслувальниці Людмила Лузан і Анастасія Четверікова виграли срібні медалі у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів. Також український боксер Олександр Хижняк завоював срібну медаль у вазі до 75 кілограмів. Він програв у фіналі представнику Бразилії Еберту Соузі.

Загалом українська команда вже завоювала 17 медалей: одну золоту, 5 срібних і 11 бронзових.

Від Атланти до Ріо: головні досягнення і провали України на Олімпіадах (05.08.2021)