Німецька тенісистка Анжелік Кербер виграла US Open

Наталія Мехед11 вересня 2016 р.

Після перемоги над чешкою Кароліною Плісковою у Відкритому чемпіонаті США німкеня Кербер стає першою ракеткою світу.

Анжелік Кербер з кубком Відкритого чемпіонату США
Анжелік Кербер з кубком Відкритого чемпіонату СШАФото: Getty Images/AFP/T. A. Clary

Тенісистка Анжелік Кербер у суботу, 10 вересня, здобула перемогу у фінальному двобої Відкритого чемпіонату США (US Open). У поєдинку, який тривав 2 години 7 хвилин, вона зуміла здолати чешку Кароліну Пліскову з рахунком 6:3, 4:6, 6:4 та стати другою громадянкою ФРН в історії, якій вдалося виграти турнір. Досі єдиною представницею країни, яка неодноразово перемагала на турнірі, була Штеффі Ґраф. Після її останньої перемоги пройшло 20 років.

"Це просто чудово, неймовірно, найкращий рік моєї кар'єри. Тут усе для мене почалося 2011 року, а зараз я стою тут із трофеєм у руках. Це значить для мене дуже багато", - оцінила Кербер результати свого успіху.

Після перемоги над чешкою Плісковою Кербер стає першою ракеткою світу, посунувши американку Серену Вільямс, відповідний рейтинг буде опублікований найближчого понеділка.

Відкритий чемпіонат США - вже другий турнір Великого шолома, в якому Кербер цьогоріч вдалося перемогти. У січні 2016 німкеня виграла Відкритий чемпіонат Австралії (Australian Open). Їй також вдалося пробитися у фінал цьогорічного Вімблдонського турніру, а також здобути срібло на Олімпійський іграх у Ріо.