Феєричний старт ЧС-2014 для Німеччини

Наталія Соколовська16 червня 2014 р.

Для Німеччини Чемпіонат світу з футболу розпочався сенсаційно. У першому матчі проти Португалії німецька національна збірна здобула переконливу перемогу з рахунком 4:0.

Герой німецької збірної - Томас Мюллер
Герой німецької збірної - Томас МюллерФото: Reuters

Німеччина феєрично стартувала на Чемпіонаті світу з футболу, який нині проходить в Бразилії. У понеділок, 16 травня, у першому матчі групового етапу команда тренера Йоахима Лева розгромила португальців з рахунком 4:0.

Доля поєдинку була вирішена ще в першому таймі, у якому німці забили три голи. Рахунок відкрив Томас Мюллер на 12-ій хвилині. Його ж заслуга - гол на 45-ій хвилині. Третім голом у першому таймі збірна завдячує Матсу Гуммельсу, який забив м’яч після подачі кутового. У другому таймі Томасу Мюллеру вдалося забити ще один гол на 78-ій хвилині у ворота португальців.

Усі результати матчів ЧС-2014 дивіться тут.