"Севілья" втретє поспіль виграла Лігу Європи УЄФА

Максим Сидоржевський18 травня 2016 р.

Команда тренера Унаї Емері у фіналі здобула вольову перемогу над англійським "Ліверпулем".

Гравці "Севільї" святкують перемогу у фіналі Ліги Європи УЄФА
Гравці "Севільї" святкують перемогу у фіналі Ліги Європи УЄФАФото: Getty Images/L. Baron

Іспанська "Севілья" у фіналі Ліги Європи УЄФА ввечері у середу, 18 травня, переграла англійський "Ліверпуль" з рахунком 3-1 і втретє поспіль стала переможницею турніру. Матч відбувався у швейцарському Базелі на стадіоні "Санкт-Якоб Парк".

Рахунок у матчі на 35-й хвилині відкрив нападник "Ліверпуля" Деніел Старрідж. "Севілья" зрівняла рахунок одразу після перерви - на 46-й хвилині гол забив форвард іспанського клубу Кевін Гамейро.

Кевін Гамейро (у центрі) святкує перший гол у ворота "Ліверпуля"
Кевін Гамейро (у центрі) святкує перший гол у ворота "Ліверпуля"Фото: Reuters/M. Dalder

На 64-й хвилині красивим ударом з лінії штрафного майданчика вивів "Cевілью" уперед капітан команди Коке, а на 70-й - він встановив остаточний рахунок у матчі. Спроби гравців "Ліверпуля" відігратися до кінця матчу не відзначалися гостротою.

Таким чином, команда тренера Унаї Емері втретє поспіль виграла Лігу Європи УЄФА. Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка на поле не вийшов і спостерігав за фіналом з лави запасних.