Збірна України здобула ще два "золота" на Паралімпіаді

Олена Губар
13 березня 2018 р.

Ще два "золота" на Паралімпійських іграх у Пхьончхані українській збірній принесли біатлоністи. Загалом українці здобули вже 15 нагород і вийшли на друге місце в медальному заліку.

Відкриття Паралімпійських ігрор у Пхьончхані
Відкриття Паралімпійських ігрор у ПхьончханіФото: Reuters/P. Hanna

Ще дві золоті медаль українській збірній на Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані принесли біатлоністи. У вівторок, 13 березня, Тарас Радь здобув перемогу в змаганнях з біатлону на 12,5 кілометра у класі "сидячи" серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, а біатлоністка Оксана Шишкова посіла перше місце в гонках на 10 кілометрів серед спортсменів з порушенням зору.

Українці цього дня здобули ще чотири медалі: срібло отримали біатлоністи Ігор Рептюх на дистанції 12,5 кілометра в класі "стоячи" і Олександр Казік - на дистанції 12,5 кілометра серед спортсменів з порушенням зору. Бронзові медалі отримали біатлоністка Людмила Ляшенко на дистанції в 15 кілометрів у класі "стоячи", а також біатлоніст Юрій Уткін на дистанції 12,5 кілометра серед спортсменів з порушенням зору.

Отже, в активі української збірної вже 15 медалей: п'ять золотих, чотири срібні та шість бронзових. Україна зараз посідає друге місце в медальному заліку, поступаючись лише США.

Нагадаємо, що в Паралімпійських іграх в Пхьончхані беруть участь 567 спортсменів з 49 країн. Україну представляють 20 паралімпійців та 10 гайдів у трьох видах спорту: біатлон, лижні гонки і сноуборд. Змагання триватимуть до 18 березня.

Паралімпіада-2018: як тренується незряча лижниця з Німеччини (08.03.2018)